Ajánlott oldalak kórustagok, és kották iránt érdeklők részére:

Az Éneklő Egyház című népénektár teljes énekanyaga (a zsolozsmákat leszámítva) elérhetővé válik az interneten is hangzó formában itt.  A gregorián zene kedvelőinek ajánljuk a következő oldalt figyelmébe. A letölthető kották iránt böngészőknek sok találatot ajánl ez az oldal, amelyet kántorok oldalának is hívnak. Erről a weboldalról nem csak letölteni lehet, hanem általunk kedvelt, illetve készített kottákat is fel tudunk ide tölteni. A gitáros liturgiában való elmélyüléshez segítség lehet a Villanyhárfa elnevezésű oldal.  Az egyházzene igényes, magas szintű, az egyház küldetéséhez és a liturgia tartalmához méltó művelését szolgálja az egyházzenei honlap. A szegedi piaristák honlapján a Zengede menüpont alatt is sok letölthető kottát, zenei anyagot találhatunk.